EKO AID

Naszym celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa oraz edukacja w zakresie gospodarowania i recyklingu pozostałości tekstylnych oraz odzieży. Oszczędności to nie tylko finanse – to również umiejętność ratowania przedmiotów nas otaczających, tak aby dać im drugie a nawet trzecie życie. To także umiejętność świadomego wyboru i rezygnacji z nadmiernego konsumpcjonizmu.

Naszą misją jest edukowanie wszystkich pokoleń i prezentacja rozwiązań, które sprawią, że staniemy się bardziej świadomi w podejmowaniu decyzji zakupowych. Promujemy kreatywność i przedsiębiorczość, które pozwalają na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań.

Program kierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych edukacją z zakresu ekologii, recyklingu tekstyliów, świadomej mody oraz szeroko pojętego tworzenia „czegoś z niczego” – upcykling.


Jeans Aid zajmuje się tworzeniem akcesoriów i ozdób z gotowej odzieży jeansowej, jak i również z resztek poprodukcyjnych. Część produktów to rękodzieło tworzone przez chałupniczki, wszystkie wyroby tworzone są w Polsce. W asortymencie marki można znaleźć  torby codzienne, torby zakupowe, worki, paski czy maskotki z recyklingu jeansu takie jak np. ręcznie szyte Misie MOD ze starych spodni.


W ofercie Jeans Aid jest również odświeżanie i personalizacja odzieży jeansowej na zamówienie. Klient może wysłać swoje stare, zniszczone spodnie i dzięki zespołowi Jeans Aid nadać im drugie życie. 

Fundacja Ekomini jest zapleczem merytorycznym oraz projektowym dla marki Jeans Aid. 

Odwiedź Nas:

www.jeansaid.com

Facebook: https://www.facebook.com/pg/jeans.aid2018
Instagram: https://www.instagram.com/jeans_aid/

 

facebook