Projekt - Robotyka z Ekomini

Zabawa + nauka.
Zajęcia z robotyki dla dzieci w wieku 5-9 lat - Czyli nauka programowania robotów. Idealne połączenie świetnej zabawy z edukacją! 
Pod okiem instruktorów dzieci poszerzają swoją wiedzę z obszaru informatyki, fizyki a także historii czy biologii.
 
Na organizowanych przez Fundację Ekomini zajęciach z robotyki dzieci uczą się na pozornie skomplikowanej sztuki programowania komputerowego. To zgłębianie tajnik matematyki i nauk przyrodniczych. 
 
Wszystko bez zeszytów, czy podręczników - wystarczy nam laptop i zestaw nowoczesnych klocków LEGO
 
  • Gdzie? Fundacja Ekomini ul. Rynek 23 32-400 Myślenice
  • Co? Robocamp, praca na zestawach klocków LEGO WeDo. 
  • Safari Camp - budujemy zwierzęta z całego świata, City Camp - budujemy nowoczesne maszyny
  • Jak długo? Każde zajęcia trwają 1,5 godziny raz w tygodniu
Koszt 120 zł miesięcznie
Zajęcia odbywają się:
Wtorek godz. 16:00 oraz Piątek godz. 16:00
Jest możliwość rozpoczęcia zajęć w inne dni. Uzależnione jest to od ilości chętnych.Sprawdź w aktualnościach nasze promocje! 
City Camp to niezwykłe zajęcia, na których dzieci nauczą się budować nowoczesne maszyny, poznając przy tym zasady ich działania i odkrywając fascynujący świat nauki. Wspólnie zbudujemy m.in. dźwig, samolot i wóz strażacki, a następnie zaprogramujemy je, aby jak najlepiej sprawdzały się w swoich rolach.
Safari Camp to wyjątkowe zajęcia, w trakcie których poznajemy dzieła najdoskonalszego inżyniera wszech czasów, jakim jest Matka Natura! Przyjrzymy się najróżniejszym zwierzętom z całego świata, w tym gorylowi, żyrafie, czy żółwiowi, zastanawiając się dlaczego wyglądają i zachowują się właśnie tak. Potem wspólnie zbudujemy roboty na ich podstawie i postaramy się, aby sprawnie imitowały swoje pierwowzory.

 

###

facebook